2 pędzelki - Beauty Crew

Jakie pędzle do makijażu warto wybrać?

Aby wykonać efektowny makijaż potrzebne są nie tylko odpowiednie umiejętności, ale również porządne kosmetyki i akcesoria. Najważniejszymi akcesoriami są oczywiście niezawodne pędzelki do makijażu, dlatego też warto rozejrzeć się za porządnymi produktami.

Kompletny zestaw pędzli

Aby stworzyć kompletny zestaw pędzli do makijażu warto postawić przynajmniej na 5 podstawowych pędzli. Mowa tutaj przede wszystkim o pędzlu do pudru, rozświetlania, konturowania, rozcierania cieni i rysowania precyzyjnych kresek. Najbardziej wymagające osoby powinny postawić na gotowe zestawy, które w swoim składzie zawierają ok. 8 wysokiej jakości pędzli.

Jakie pędzle do makijażu wybrać?

Dobre pędzle do makijażu to inwestycja na lata, dlatego też nie warto na nich oszczędzać. Najbezpieczniejszym wyborem jest oczywiście postawienie na pędzelki do makijażu od renomowanych producentów, z których korzystają na co dzień profesjonalne makijażystki. Porządne pędzle do codziennego makijażu można kupić już od 100 zł.

Jaki pędzel do pudru sypkiego

Dla większości kobiet najtrudniejszym zadaniem jest wybranie pędzli do pudru sypkiego. Akcesoria tego typu są doskonałym wyborem dla tych kobiet, które poszukują ciekawej alternatywy dla popularnej gąbeczki, która zazwyczaj dołączana jest do pudru sypkiego. Dobre pędzle do makijażu znacząco przyśpieszą wykonywanie makijażu, a co najważniejsze można uzyskać zdecydowanie lepszy efekt. Godne polecenia są gęste i miękkie pędzelki do makijażu. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę solidne włosie, które podczas swojej pracy nie może wypadać.