Kępki rzęs Ardell. Podkreślą każdy makijaż oka

Chcesz, aby Twój makijaż oka był bardziej wyrazisty? Zależy Ci na tym, aby efekt był długotrwały? W takim przypadku wybierz kępki rzęs marki Ardell – te sztuczne rzęsy zjednały sobie już szerokie grono fanek.

Dlaczego warto wybrać rzęsy w kępkach?

Sztuczne rzęsy można zakupić w wielu wariantach. Te najbardziej popularne to rzęsy na elastycznym pasku, który dokleja się do naturalnej linii rzęs. Można również zdecydować się na inne warianty, w tym na kępki rzęs.

Oferowane przez firmę Ardell kępki sztucznych rzęs to produkt dedykowany dla tych kobiet, które chcą uzyskać niebanalny oraz oryginalny makijaż oka dopasowany indywidualnie do każdej okazji. Można wtedy zarówno uzyskać bardziej naturalny rezultat, jak również ten mocny, dramatyczny.

Ardell – kępki rzęs do każdego makijażu

Aby uzyskać najlepszy efekt, warto zdecydować się na zakupienie odpowiedniej jakości kępek rzęs. Wiele użytkowniczek poleca kępki rzęs Ardell, które wyróżniają się stylowym wyglądem, trwałością oraz komfortem użytkowania.

Firma Ardell oferuje kępki rzęs w wielu wariantach do wyboru, w tym między innymi:

• kępki rzęs rzadszych oraz bardzo gęstych
• rzęsy w kępkach o różnych długościach – krótkie, średnie i długie
• kępki z węzełkami typu knotted oraz bez węzełków knot-free
• rzęsy w kępkach w różnych kolorach do wyboru

Jak wykonać makijaż oka z kępkami rzęs Ardell?

Przygotowanie efektownego make-up oczu jest bardzo proste, jeśli wykorzysta się do tego celu kępki Ardell w dopasowanych wariantach – sprawdź.

Kępki dobiera się wtedy indywidualnie do rezultatu, jaki ma dać makijaż. Następnie, kępki na końcówkach pokrywa się niewielką ilością kleju i umieszcza w wybranym miejscu na powiece jednego, a potem drugiego oka.

Aby wykonanie makijażu było jeszcze łatwiejsze, można zastosować aplikatory do rzęs, które przytrzymują kępkę i ułatwiają jej nałożenie.