eyebrow piercing

Kto będzie zadowolony z eyebrow piercing?

Bardzo wiele osób pragnie zyskać akcent, który będzie ozdobą noszoną codziennie, nie tylko na specjalne okazje. Kiedy chcemy, aby ozdoba była wyjątkowa i znajdowała się blisko oczu, toi warto postawić na eyebrow piercing. Należy mieć jednak świadomość, że kolczyk zostanie umieszczony w miejscu niezwykle ukrwionym i cały czas podatnym na podrażnienia. Musimy więc wybrać specjalistę, który wykona nam zabieg, ale także przede wszystkim podpowie, jak pielęgnować ranę po przekłuciu. 

Jaka biżuteria do piercingu eyebrow sprawdzi się najlepiej na początek?

eyebrow piercing

Jeśli chodzi o kolczyk eyebrow (dostępny na https://crazyneedles.pl/pl/menu/eyebrow-265), który sprawdzi się najlepiej na sam początek, kiedy mamy do czynienia z raną po przekłuciu, to warto postawić na opcję wykonaną ze stali chirurgicznej. Jest to bowiem materiał zupełnie neutralny, który nie wejdzie w żadną interakcję ze skórą, co pozwoli na zminimalizowanie ryzyka uczulenia. Kolczyki eyebrow dostępne są także w wersji ozdobnej, a także w bardziej dyskretnej. 

Jakie kolczyki do brwi możemy dobrać?

Możemy zdecydować się na kolczyki z kuleczkami, ale także z kolcami. Wszystko jednak zależy od tego, jaki chcemy efekt uzyskać. Mamy do wyboru także kolczyki klasyczne w złotym i srebrnym kolorze, ale także opcje kolorowe, kiedy chcemy zyskać bardziej szaloną i widoczną ozdobę. Każda więc osoba może wybrać dla siebie taki kolczyk, który w pełni zadowoli i spełni nasze wszystkie oczekiwania. Kluczowym elementem jest jednak wybranie specjalisty, który przekłuje nam kolczyk i opowie, jak go pielęgnować w przyszłości.