donegal-sztuczne-paznokcie

Paznokcie tipy – co warto o nich wiedzieć?

Paznokcie tipsy wiodły prym na dłoniach pań oraz w salonach kosmetycznych dobrych kilkanaście lat temu. Czy to jednak oznacza, że wyszły one obecnie z mody? Zdecydowanie nie. Mimo iż teraz dużo więcej pań decyduje się na trwały i precyzyjny manicure hybrydowy, to jednak efektowne przedłużenie paznokci i uzyskanie ciekawych kształtów można uzyskać tylko za pomocą tipsów

Paznokcie tipsy – szybko, sprawnie i efektownie

donegal-sztuczne-paznokcie

Paznokcie na tipsie można zrobić w zaledwie godzinę, jeżeli podejmie się tego fachowa i doświadczona osoba w profesjonalnym zakładzie kosmetycznych. Dzięki odpowiedniemu nałożeniu tipsa i doskonałemu wyprofilowaniu go i dostosowaniu do kształtu dłoni – można szybko i sprawnie uzyskać elegancki, naturalny efekt, który czasami niemożliwy jest do uzyskania w sposób naturalny u wielu pań.

Jak długo utrzymują się paznokcie na tipsie?

Sztuczne paznokcie są dużo trwalsze i odporniejsze niż naturalne. Dzięki specjalnym kilku warstwom dobrych jakościowo preparatów oraz jeszcze lepszych lakierów, efekt na dłoniach pań utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 – 4 tygodni. Nie ma tu mowy też o odpryskach, wyblakłym lakieru czy zarysowaniach.

Sztuczne ozdoby i piękny efekt końcowy

Sztuczne paznokcie wcale nie muszą wyglądać tandetnie i nienaturalnie. Jeżeli panie się na nie decydują warto postawić na delikatniejszy, taktowny i subtelny manicure, jednak wcale nie trzeba rezygnować z różnych zdobień i wzorków (wiele pań przepada bowiem za tego rodzaju ozdobami). Obecne trendy w manicurze są bardzo różnorodne, dlatego też panie mogą zdecydować się na odrobinę szaleństwa i stworzyć tak naprawdę na tej niewielkiej przestrzeni cokolwiek tylko chcą (i co oczywiście umie zrobić ich stylistka). Bardzo popularne obecnie są wszelkie efekty błyszczące na paznokciach, motywy zwierzęce, printy oraz wzory graficzne.