jessup pędzle

Zadbaj o odpowiedni makijaż

Każda kobieta wie jak, ważne jest odpowiednie wyeksponowanie i podkreślenie oka, nic jednak nie podkreśla ciekawiej oka niż piękne długie rzęsy. Niestety nie każdą z nas matka natura takimi obdarzyła, a niestety wszelkiego rodzaju tusze do rzęs czy też mascary nie są w stanie zdziałać cudów i z krótkich rzadkich rzęs nie uda nam się zrobić nigdy pięknego długiego wachlarza. Dla osób, które mają taki problem, rozwiązaniem jest zbieg znany jako przedłużanie rzęs!

Pielęgnacja u kosmetyczki

Zabieg trwa dwie trzy godziny w zależności od tego jak wiele rzęs zostanie dołożonych, metoda jest bardzo prosta, do jednej naturalnej rzęsy doczepia się jedną rzęsę jedwabną. Po zakończeniu zabiegu efekt jest oszałamiający, oczy są przepięknie podkreślone, a rzęsy są długie gęste i zdrowo wyglądające. Zabieg jest absolutnie bezbolesny, konieczne jest uzupełnianie rzęs, co 8 tygodnie mniej więcej, w zależności od tego jak zachowają się nasze rzęsy naturalne. Nie ma żadnych przeciwwskazań, co do uprawiania sportów, zmywania makijażu czy jakiejkolwiek innej czynności wykonywanej dotychczas, podobnie jak i nie ma żadnych obostrzeń czy przeciwwskazań, co do stosowania eyelinerów czy też tuszów do rzęs, ale używanie tuszu nie jest konieczne, ponieważ efekt uzyskany dzięki zabiegowi eliminuje konieczność używania tego kosmetyku. Po wszystkim do makijażu przydadzą się jessup pędzle (dostępne m.in. na https://drogeria.pl/jessup).

 Nie tylko makijaż

Otóż jak sami wiemy, to liczą się i nasze dłonie, które powinny być zadbane. Ważne są właśnie dobrze pomalowane paznokcie, liczy się bardzo wiele, a fryzura? Nie da się takich istotnych rzeczy pominąć. Nawet już sam makijaż potrafi na twarzy kobiety bardzo wiele zmienić. Mamy róż na przykład po to, żeby uwydatnić kości policzkowe, czy tusz, żeby wydłużyć rzęsy. Kredki do oczu, żeby powiększyć i uwydatnić ogólnie same oczy, podkład, żeby pozbyć się niedoskonałości skóry widocznych już na pierwszy rzut oka. Jak sami widzimy, to zastosowań jest szalenie dużo, tak samo, jak bardzo wiele jest przeróżnych kosmetyków i to do tego stopnia, że nawet często nie orientujemy się, co do czego jest i co się, z czym je, mówiąc już przysłowiowo. Nie zapominajmy, że wszystkie te szczegóły są bardzo istotne i to one odgrywają też kluczową rolę w naszym wyglądzie.