Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn w wieku reprodukcyjnym, choć niewielu potrafi się do tego przyznać. Mimo że prawie 2 miliony dorosłych mężczyzn przyznaje, że zawsze potrafi stanąć na wysokości zadania w sypialni, ale tylko co trzeci poszukuje porady u zaufanego lekarza.

Znacznie częściej wybieranym rozwiązaniem problemu z erekcją jest zastosowanie środków dostępnych bez recepty, które skutecznie niwelują wstydliwy problem.

Objawy i przyczyny zaburzeń erekcji

Do objawów określających zaburzenie wzwodu zaliczają się m.in.: trudności z osiągnięciem pełnego wzwodu mimo podniecenia, ale również problemy z utrzymaniem erekcji podczas stosunku seksualnego.

Częstą przyczyną zaburzeń erekcji u mężczyzn są stosowane używki i niektóre leki, zaburzenia emocjonalne lub inne czynniki neurologiczne.

Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Na rynku farmaceutycznym jest wiele produktów, których głównym celem jest poprawa jakości życia seksualnego u mężczyzn. Preparaty te pozwalają nie tylko osiągnąć wzwód, ale także utrzymać gotowość podczas stosunku seksualnego.

Dzięki nim na nowo można czerpać radość z seksu i zapewniać niezapomniane doznania sobie i swojej partnerce.

Leki na zaburzenia erekcji wyprodukowane są na bazie substancji czynnych stymulujące i utrzymujące wzwód. Maxon forte https://www.aptekagalen.pl/maxon-forte-50mg-2tbl , jeden z dostępnych bez recepty leków posiada w swoim składzie syldenafil cytrynianu, który pomaga uzyskać i utrzymać erekcję.

Warto jednak pamiętać, że do prawidłowego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna.