długie włosy

Czy seria Joico K-PAK zregeneruje włosy farbowane nie niszcząc ich?

Czy zdajesz sobie sprawę z ilości zagrożeń dla włosów, ich struktury, poziomu nawilżenia i odporności na uszkodzenie? W zależności od typu Twoich włosów i ich zdolności do radzenia sobie z efektami zabiegów stylizujących, narażenia na promienie słoneczne, wpływ wody morskiej i chlorowanej mogą stać się po prostu słabsze lub wymagać intensywnej regeneracji. Jeśli Twoje farbowane włosy po wakacjach wypadają, zawalcz o odzyskanie zdrowych, bujnych pasm.

Kosmetyki Joico K-PAK regenerują i odbudowują

Linia K-PAK Joico to produkty, które pozwolą Ci odzyskać zniszczone włosy. To możliwe dzięki jedenastu aminokwasom, zawartym w produktach oraz białkom, naładowanym dodatnio i ujemnie. Te wyjątkowe kosmetyki rzeczywiście odbudowują zniszczoną strukturę włosów, uzupełniając ich ubytki. Jeśli zastanawiasz się, czy możliwa jest regeneracja uszkodzonych włosów, Joico udowadnia, że tak.

Czy seria Joico K-PAK poradzi sobie ze zniszczonymi włosami farbowanymi?

maska do włosów Joico K-PAK

Włosy farbowane są szczególnie podatne na uszkodzenia. Mniej odporne na wpływ czynników zewnętrznych, niszczących strukturę pasm szybko zmieniają wizualny efekt, co może znacznie pogorszyć Ci samopoczucie. Twoje farbowane włosy mogą odzyskać świetność dzięki serii Joico K-PAK, w której znajduje się szampon regenerujący oraz odżywka, maska i intensywna kuracja do włosów zniszczonych. Fale morskie, mróz, upalne promienie słońca nie będą już powodowały niepokoju o stan włosów. Bogaty, doskonale skonstruowany skład produktów sprawia, że włosy farbowane odzyskują doskonałą kondycję.

Zregeneruj włosy i odbuduj zniszczone struktury

Próbowałaś już wielu produktów kosmetycznych, aby ratować swoje włosy przed obcięciem? Czy wyjazd na urlop lub utrzymujący się zimą mróz muszą być przyczyną każdorazowego pogorszenia stanu włosów? Regularna pielęgnacja, nawilżanie włosów to podstawa ochrony ich struktur przed zniszczeniami, spowodowanymi w wyniku suszenia, prostowania, ekspozycji na słońce lub kąpieli w morskiej i chlorowanej wodzie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kosmetyków oraz regularnej dbałości osiągniesz efekt w postaci zdrowych, sprężystych włosów.