Czy w domu można profesjonalnie dbać o włosy?

Regularne wizyty w gabinetach fryzjerskich w celu przeprowadzenia tam profesjonalnej pielęgnacji włosów mogą mocno nadwyrężyć kieszeń. Jedna taka wizyta to przecież nawet kilkaset złotych pozostawionych po zabiegu, który trwał kilkanaście minut czy pół godziny. Czy w profesjonalny sposób da się zatem dbać o włosy taniej? Tak i jednym ze sposobów jest system olaplex 3 do stosowania w domu.

System Olaplex 3


System ten to pielęgnacja do wykonywania w domu, w skład której wchodzą doskonałe kosmetyki polecane przez profesjonalistów. Po regularnym stosowaniu odżywek można spodziewać się naprawdę doskonałych efektów i mocnego odżywiania włosów. Staną się one odbudowane i przez to sprężyste i jedwabiste, odzyskają piękny blask i będą niezwykle miłe w dotyku. Takie włosy to marzenie wielu kobiet i teraz jest ono w zasięgu. Zamiast bardzo drogich zabiegów pielęgnacyjnych w salonach można zdecydować się na olaplex w domu.

Domowe zabiegi pielęgnacyjne


Wspierając podczas zabiegów pielęgnacyjnych można również używać różnego rodzaju domowych mikstur i masek, z których korzystały jeszcze nasze matki i babki. Doskonałym przykładem będzie tutaj klasyczna maska z żółtka jaja oraz oliwy z oliwek, która zawiera w sobie mnóstwo dobroczynnych składników wnikających w strukturę włosa. Stosując regularnie takie domowe maski można spodziewać się naprawdę głębokiego odżywiania włosów. Warto zaprzyjaźnić się również z olejami do wcierania zarówno w skórę głowy, jak i w resztę włosów. Olejowanie to bardzo polecana metoda dla osób ze zniszczonymi włosami.