Czym jest Montibello

Czym jest Montibello?

Montibello to marka unikalnych kosmetyków do włosów. Dostępne w ofercie produkty zapewniają perfekcyjny skręt loków i fal, jak i bogaty wybór produktów do pielęgnacji innych rodzajów włosów. Wszystkie wyróżniają się dobrą jakością za sprawą starannie dopasowanych składników, które odpowiada na wybrane potrzeby włosów, a także skóry głowy.

Farby Montibello – perfekcyjna koloryzacja włosów

W ofercie Montibello w drogerii Bellita dostępne między innymi farby, jak i profesjonalne preparaty pielęgnujące do włosów farbowanych, a także liczne akcesoria i produkty uzupełniające do koloryzacji. Innowacyjną ofertę stanowią wygodne spraye na odrosty, przygotowane w kilku wariantach kolorystycznych. Są proste w obsłudze i użyciu, dzięki czemu szybko niwelują odrosty.

maska do włosów Montibello

Pielęgnacja i stylizacja włosów z Montibello

Aby zagwarantować sobie piękną fryzurę na co dzień, należy dopasować odpowiednią pielęgnację stosując specjalistyczne kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji. Kluczowym etapem pielęgnacji jest szampon i odżywka. Szampon powinien pasować do potrzeb skóry głowy, natomiast odżywka do włosów. Poza uniwersalną pielęgnacją do każdego rodzaju włosów w ofercie są także produkty dedykowane konkretnym potrzebom np. włosom wypadającym, przesuszonym itd. Dzięki starannie dobranym składnikom usuwają widoczne objawy, zapobiegając ich nawrotom w przyszłości. Poza preparatami do pielęgnacji włosów dostępne są również kosmetyki do stylizacji włosów, w tym spray przeciw puszeniu się włosów, który zapewnia idealne wygładzenie fryzury, pianki utrwalające utrzymujące kształt fryzury nawet przez kilka godzin, szczególnie podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Wybór produktów do stylizacji jest uzależniony od potrzeb włosów, ich rodzaju, ale także efektu, który chcemy osiągnąć za sprawą kosmetyków do stylizacji.