Hair Medic Intense Serum – co warto wiedzieć o jego składzie?

Hair Medic Intense Serum to bardzo popularny preparat na bazie roślinnych ekstraktów, który dodatkowo rozszerzony jest o rewelacyjne komponenty zapachowe i kondycjoner. Składniki te skutecznie stymulują wzrost włosów i powiększają objętość fryzury.

Najważniejsze składniki

Podstawowym składnikiem Hair Medic Intense Serum jest zielona herbata chińska, która może pochwalić się właściwościami ściągającymi. Preparat ten neutralizuje wolne rodniki i działa regenerująco oraz tonizująco na włosy. Herbata chińska zapobiega również rozwojowi stanów zapalnych na skórze i działa nawilżająco. W składzie Hair Medic Intense Serum znajduje się także listownica. Mowa tutaj oczywiście o wodoroście oceanicznym, który może pochwalić się wysokim stężeniem jodu, który idealnie nadaje się do stymulowania metabolizmu komórkowego. Wodorost oceaniczny działa higroskopijnie na włosy oraz wzbogaca poszczególne pasemka w niezbędne aminokwasy.

Składniki aktywne

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że Hair Medic Intense Serum posiada w swoim składzie grzyb Poria, który przeciwdziała starzeniu się komórek. Warto wspomnieć również o Shu Di Huang, który leczy zaburzenia krążenia krwi, dzięki czemu można zahamować wypadanie włosów. Preparat ten jest dobrym wyborem także dla osób, które przeciwdziałają przedwczesnemu siwieniu. Na samym końcu warto wspomnieć o tajemniczym składniku o nazwie undaria pierzastodzielna, który chroni włosy i wzmacnia keratynę.