Idealnie kryjący podkład od Eveline

Trendy w makijażu zmieniają się niemal co chwilę. Moda zależna jest od sezonu, okazji oraz popularności. Mimo tego sama baza makijażu od wielu lat cieszy się stałością i popularnością. Podstawą makijażu jest podkład, który powinien być matujący i świetnie kryjący. Na rynku jest wiele sprawdzonych marek, które dają taki efekt, a jedną z nich jest Eveline.
Eveline podkłady to produkty pewne i występujące w dobrej cenie. Polska marka zapewnia jedynie sprawdzone produkty i kosmetyki przebadane dermatologicznie. Kosmetyki cieszą się zaufaniem konsumentów na obszarze całego kraju, a dzięki podążaniu za nowinkami w świecie pielęgnacji, zyskują sobie grono nowych odbiorców.

Idealnie kryjący podkład Eveline – Satin Matt

Eveline podkład (https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/0,eveline) matujący zapewnia świetnie krycie w makijażu, pozwalając na wyrównanie kolorytu skóry na całej twarzy. Lekka i aksamitna formuła podkładu zapewnia łatwe rozprowadzanie produktu po twarzy. Pozostawiona skóra staje się idealnie gładka. Doskonale ukrywa wszystkie niedoskonałości występujące na twarzy, takie jak cienie pod powiekami czy zaczerwienienia. Podkład idealnie nadaje się do każdego rodzaju cery i pozwala zapewnić świetną bazę pod makijaż na każą okazję.
Skład produktu zawiera w sobie śluz ślimaka, który działa ujędrniająco i zapewnia świetne krycie, pozostawiając na twarzy efekt drugiej skóry. Składniki zostały przebadanie dermatologicznie i nie powodują reakcji alergicznych. Pory nie są zatkane a zminimalizowane, pozwalając cieszyć się konsumentowi z gładkiej skóry na obszarze całej twarzy. Oznaki zmęczenia zostają zniwelowane, a twarz wygląda na nawilżoną i pełną zdrowego blasku.
Dzięki szerokiej palecie barw, każdy odnajdzie swój odcień, który pozwoli na pełne wykorzystanie podkładu. Produkt występuje w odcieniach: IVORY, VANILLA, NATURAL i BEIGE.