HADA LABO TOKYO

Japońska pielęgnacja skóry z marką Hada Labo Tokyo

Azjatycka pielęgnacja już dawno przestała być dostępna jedynie dla mieszkanek tego kontynentu i od lat podbija kraje świata zachodniego. Nowe rodzaje produktów, takie jak maseczki na tkaninie albo emulsje nawilżające przyjęły się także w naszym kraju i zostały nieodłącznym elementem pielęgnacji twarzy. Marka Hada Labo Tokyo postanowiła jako jedna z pierwszych upowszechnić w Polsce japoński rytuał wieloetapowego dbania o skórę.

Sekret japońskiej pielęgnacji anti-aging

Kosmetyki Hada Labo Tokyo (https://drogeria.pl/hada-labo-tokyo) zaprojektowane są w taki sposób, aby każdy kolejny krok pielęgnacji się uzupełniał. Są one stworzone idealnie do wielowarstwowej aplikacji od formuł najlżejszych, takich jak emulsja i serum, do tych najbardziej bogatych i odżywczych, czyli kremów regenerujących. Hada Labo Tokyo jest najbardziej znane ze swojego ultranawilżającego lotionu, który w Japonii osiągnął już status kultowego kosmetyku. Dzięki zastosowaniu unikalnego połączenia kilku różnych rodzajów kwasu hialuronowego jest on w stanie dogłębnie nawilżyć nawet bardzo suchą skórę. Japonki doskonale wiedzą, że dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry stanowi podstawową prewencję przeciwzmarszczkową, a także pomaga osiągnąć pożądany efekt gładkiej i promiennej cery.

Hada Labo Tokyo

Jakie produkty ma w swojej ofercie marka Hada Labo Tokyo

Marka Hada Labo Tokyo oferuje cały wachlarz kosmetyków pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych potrzeb skóry. W jego skład wchodzą:

  • żele oczyszczające
  • lotiony nawilżające
  • kremy na dzień i na noc
  • kremy pod oczy
  • maseczki na tkaninie
  • produkty do pielęgnacji ciała
  • linia kosmetyków dla mężczyzn.

Produkty Hada Labo Tokyo występują w kilku seriach. Poza najbardziej popularną linią „WHITE” skupiającą się na nawilżeniu, która kierowana jest do osób w każdym wieku, dostępna jest również linia „RED” dla cery dojrzałej, wzbogacona o kolagen, retinol i peptydy. Przy bardziej wymagających potrzebach skóry świetnie sprawdzą się kosmetyki z linii „LIFT” i „PREMIUM” o działaniu odżywczym i przeciwzmarszczkowym.