makijaż

Krycie i ochrona przed promieniowaniem słonecznym w podkładzie i korektorze 2 w 1 Golden Rose Total Cover

Podkład do twarzy należy do jednych z ważniejszych produktów do makijażu. Pozwala w szybki sposób wyrównać koloryt cery, pozostawiając ją gładką i zdrowo wyglądającą. Istotną cechą tego typu produktów jest ich stopień krycia i trwałość. Sięgając po podkład i korektor 2 w 1 od Golden Rose można cieszyć się efektem nieskazitelnej cery, która dodatkowo jest odżywiona i naturalnie wyglądająca.

Kosmetyk, który kryje niedoskonałości i chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym

Podkład i korektor 2 w 1 Golden Rose Total Cover posiada wiele korzystnych dla skóry – jej wyglądu i kondycji – właściwości. Oprócz oczywistego efektu krycia posiada również filtr przeciwsłoneczny, który chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Można więc stwierdzić, że produkt łączy w sobie cechy kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacyjnych. Dodatkowo, gładka konsystencja produktu pozwala w łatwy sposób nałożyć produkt na twarz, nie sprawiając problemu nawet osobom, które są niewprawione w tworzeniu makijażu. Podkład nie obciąża skóry i daje przyjemne uczucie elastyczności, stapiając się z jej naturalnym kolorytem.

Dla jakiej cery najbardziej sprawdzi się Golden Rose Total Cover?

Podkład i korektor od Golden Rose nadaje się dla cery mieszanej, tłustej i normalnej. Zwykle największe efekty przynosi dla posiadaczy cery problematycznej. Co skutecznie ukrywa produkt? Zazwyczaj są to niedoskonałości takie jak:

– przebarwienia skóry,
– podrażnienia i zaczerwienie naskórka,
– świecenie się cery,
– wypryski,
– pozostałości po trądziku.

Kosmetyk przydaje się w różnego rodzaju problemach skórnych, zapewniając mocne krycie.