Maskara Max Factor False Lash Effect

Codzienne nakładanie makijażu, jest dla większości kobiet zwykła rutyną – po porannej toalecie, większość pań zasiada przed lustrem i podkreśla swoją urodę odpowiednimi kosmetykami.

Kosmetyki do twarzy powinny być dobrane do karnacji, typu urody oraz stopnia wrażliwości skóry.

Tusz do rzęs

Zasadniczo, najmniej wymagań jest w stosunku do maskar nakładanych na rzęsy – kosmetyki te powinny być dobrej jakości, nie mogą zbijać się w małe grudki oraz powinny pokrywać tuszem rzęsy na całej ich długości. Kwestia optycznego zagęszczenia bądź efektu przedłużenia rzęs, to sprawa indywidualna każdego używającego tego typu kosmetyki.

Na rynku istnieje wiele marek kosmetyków, bardziej lub mniej znanych oraz chętniej lub rzadziej kupowanych. Wszystko zależy od ich jakości, rodzaju składników zawartych w poszczególnych kosmetykach oraz od opinii innych korzystających – do najbardziej znanych i polecanych należy marka Max Factor.

Maskara Max Factor

Wśród kosmetyków tej marki możemy wyróżnić maskarę, zasługującą na szczególną uwagę; jest to maskara Max Factor False Lash Effect, w której szczoteczka rozprowadza tusz pogrubiając rzęsy, wydłużając je optycznie oraz powodując efekt tak zwanych „sztucznych rzęs”.

Specjalna szczoteczka, zawierająca dużo więcej włókien niż tradycyjne szczoteczki tego typu, pokrywa tuszem rzęsy na całej ich długości; tusz szybko wysycha, nie zbija się w nieestetyczne grudki, nie skleja rzęs, a przede wszystkim pokrywa nawet najkrótsze włoski. Podczas schnięcia, tusz podwija rzęsy do góry nadając im piękny kształt, a przy okazji uwydatnia urodę oka i dodaje mu niezaprzeczalnego uroku.

Maskara marki Max Factor False Lash Effect jest wyjątkowo wydajna – dzięki odpowiedniej ilości i gęstości tuszu, wystarcza na długi czas.

Max Factor False Lash Effect dostępny na Cocolita.pl.