jeden z produktów Bioderna - płyn Hydrabio H2O

Moda na dermokosmetyki Bioderma – które produkty są warte uwagi?

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na dermokosmetyki marki Bioderma, która działa na rynku od 1970 roku. Firma stawia od wielu lat na bezpieczne i skuteczne kosmetyki, które mogą pomóc przy wielu problemach i dolegliwościach skórnych. Kosmetyki Bioderma w swoim składzie zawierają tylko niezbędne składniki aktywne, dlatego też są doskonale tolerowane.

Na jakie serie postawić?

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszy się seria Bioderma Hydrabio i Bioderma Sebium. Na półkach sklepowych bardzo dobrze radzi sobie także seria Bioderma Sensibio, która z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większe grono zadowolonych konsumentów. Godne sprawdzenia są przede wszystkim niesamowite płyny micelarne Bioderma, kremy do twarzy Bioderma oraz fantastyczne serum. Marka cały czas się rozwija, dlatego też systematycznie pojawiają się coraz to nowsze kosmetyki oparte na niesamowitych składnikach.

Płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O

Płyny micelarne marki Bioderma opracowane zostały przy ścisłej współpracy z doświadczonymi dermatologami, dlatego też przynoszą satysfakcjonujące rezultaty nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Płyn micelarny doskonale radzi sobie nawet z usuwaniem makijażu wodoodpornego. Specjalny ekstrakt z ogórka doskonale odświeża skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Płyn micelarny Bioderma jest hipoalergiczny i co najważniejsze nie narusza fizjologicznego pH skóry. Opisując największe zalety kosmetyków Bioderma warto wspomnieć także o dużej dostępności i bardzo przystępnej cenie.