mustela

Mustela dla niemowląt, dzieci i kobiet w ciąży

Kosmetyki Mustela produkowane są we francuskim laboratorium, które powstało w 1950 roku i od początku swojego istnienia cieszy się popularnością. Lata doświadczeń sprawiają, że kosmetyki te są bezpieczne i odpowiadają potrzebom niemowląt już od pierwszego dnia życia i potrzebom kobiet w ciąży o różnym typie skóry. Są to produkty naturalne, przyjazne dla środowiska. Ich skład nie zawiera między innymi parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu i podobnych związków.

Kosmetyki odpowiednie nawet dla wcześniaków


Przed wprowadzeniem jakiegokolwiek produktu na rynek przeprowadza się mnóstwo zabiegów i testów, aby upewnić się, że skóra dziecka dobrze na nie reaguje. Wszystkie produkty zawierają ponad 95% składników naturalnych, a produkty do cery zmieniającej się i wrażliwej zawierają aż 98% składników naturalnych. Kosmetyki Mustela doskonale współgrają ze skórą dziecka, są w pełni bezpieczne i skuteczne nawet dla wcześniaków poza oddziałem noworodkowym. Mustela wykazała w swoich badaniach, że rodzimy się z jednym z czterech rodzajów skóry:

  • normalną,
  • suchą,
  • bardzo wrażliwą,
  • skłonną do atopii.


Każdy z nich potrzebuje innej pielęgnacji, aby zapewnić maluszkowi doskonały komfort i chronić jego wrażliwą skórę przed podrażnieniami. W ofercie Mustela dostępna jest seria Mustela Stelatopia do skóry atopowej, którą można stosować już od pierwszego dnia życia dziecka.

Bezpieczne kosmetyki do przyszłych mam

mustela


Mustela stworzyła pierwszą pełną gamę kosmetyków dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Z tym kosmetykiem mamy mogą się napawać piękną skórą przez cały czas ciąży, jak też po porodzie. Jest dostępny specjalny kosmetyk na rozstępy o nazwie Mustela Maternite (https://byhealth.pl/mustela) . Każdy kosmetyk jest dokładnie przebadany dermatologicznie. Pomimo skłonności do powstawania niedoskonałości na skórze ten kosmetyk jest skuteczny i  bezpieczny.