Paznokcie hybrydowe – czym są? Czy można wykonać je samodzielnie?

Lakier hybrydowy jest trwały i charakteryzuje się wysoką intensywnością barw, dlatego manicure hybrydowy, wykonywany z jego pomocą, cieszy się dużą popularnością wśród kobiet dbających o estetyczny wygląd swoich dłoni. Jak wykonać hybrydy? Czy lepiej skorzystać z pomocy salonu kosmetycznego, a może warto zadać sobie ten trud i zrobić je samemu?

Słów kilka o technologii wykonywania hybryd.

Hybrydowe paznokcie robi się stosunkowo łatwo, ale trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt.

Podstawą są oczywiście lakiery hybrydowe, czyli takie, które ulegają utwardzeniu po wystawieniu ich na działanie promieni UV. Kolejnym akcesorium jest, jak się można domyślić, odpowiednia lampa UV lub lampa UV LED. Najlepiej, jeśli będzie to lampa przeznaczona do użytku w kosmetyce, dzięki temu będzie właściwie wyprofilowana i poręczna.

Lepiej u kosmetyczki, czy w domowym zaciszu?

Decydując się na wykonanie hybrydowych paznokci możemy skorzystać z usług profesjonalnej kosmetyczki. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności zakupu potrzebnych akcesoriów. Jeżeli będziemy wykonywać hybrydy sporadycznie, być może lepiej będzie skorzystać z czyichś usług. Kosmetyczna posiada też odpowiednie doświadczenie, więc mamy pewność, że paznokcie zostaną estetycznie pomalowane i profesjonalnie utwardzone.

Natomiast, gdy mamy zamiar nakładać hybrydy często, warto rozważyć zakup lampy i lakierów we własnym zakresie. Dzięki temu obniżymy koszty i przy odrobinie nabytej wprawy, zawsze wykonamy hybrydy tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Hybrydowe paznokcie można zrobić dzięki kosmetykom dostępnym tutaj.