Receptury Babci Agafii

Rosyjskie kosmetyki naturalne zyskują w Polsce coraz większe grono zadowolonych klientek. Szczególną popularnością cieszą się produkty na bazie naturalnych składników znanej zielarki Agafii Ermakovej, czyli słynnej Babuszki Agafii.

Naturalne receptury

Kosmetyki Babuszki Agafii to:
*produkty naturalne, wykonane niemal całkowicie z ziołowych składników, pochodzenia roślinnego,
*ich zaletą jest to, że nie znajdziemy w nich parabenów i sylikonów,
*rośliny wykorzystywane do produkcji szamponów, kremów i balsamów pochodzą z ekologicznych upraw,
*nie są testowane na zwierzętach.

Kim jest słynna Babuszka Agafii?

Kosmetyki sygnowane imieniem Babuszki Agafii pojawiły się na rynku w 2002 roku i od tego czasu ich popularność stale rośnie. Warto jest zaznaczyć, że Babuszka Agafia to postać autentyczna, która już od najmłodszych lat zgłębiała wiedzę na temat dobrodziejstwa syberyjskich ziół. Jej wiedza, w tym zakresie, była przekazywana z pokolenia na pokolenie, a receptury nieustannie doskonalone. Dzięki temu, dzisiaj każda kobieta może dbać o urodę z kosmetykami Babuszki Agafii.

Produkty dostępne w drogeriach

Na sklepowych półkach można znaleźć szampony do każdego rodzaju włosów: wzmacniające, przeciwłupieżowe, odbudowujące. Rożne maski na bazie drożdży i łopianu. Oprócz tego, Babuszka Agafia oferuje kosmetyki do twarzy, takie jak tonizująca lub oczyszczająca maseczka. Dużą popularnością cieszą się mydła, np. cedrowe czy miodowe.

Można powiedzieć, że z Babuszką Agafią każda kobieta zadba o dobrą kondycję skóry i włosów. Obecnie na rynku istnieje wiele marek kosmetyków, które obiecują naturalność składników, ale często ich cena jest tak wysoka, że wręcz odstrasza. Rosyjskie kosmetyki wydają się być kompromisem między ceną na jakością i z pewnością zasługują na uwagę. Przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym klientką.