zestaw prezentowy One Step Hybrid Semilac

Semilac zestaw do hybryd – co wchodzi w jego skład?

W Polsce zestawy prezentowe Semilac cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ale pomimo tego wiele kobiet nie ma zielonego pojęcia co tak naprawdę wchodzi w ich skład. W niniejszym artykule można znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Zestaw Semilac – co się w nim znajduje?

Klasyczny zestaw Semilac to przede wszystkim lampa z żarówkami LED, którą można podłączyć do zasilania za pomocą kabelka. Lampy jak powszechnie wiadomo wykorzystywane są do utwardzania bazy, lakieru oraz topu. Lampy są bardzo mobilne i poręczne, dzięki czemu bez żadnego większego problemu można schować je do torebki. Zestawy prezentowe Semilac zawierają także buteleczki z odtłuszczaczem do paznokci albo acetonem do zmywania lakieru. Ważnym składnikiem są także waciki bezpyłowe, które są najlepszą alternatywą dla grubych chusteczek higienicznych. Waciki wbrew pozorom wykorzystywane są nie tylko do odtłuszczania paznokci. Aby wykonać manicure hybrydowy niezbędny jest także top, kolor oraz baza. Wszystkie te elementy zawiera oczywiście Semilac zestaw do hybryd.

Dodatkowe akcesoria które można znaleźć w zestawach Semilac

Bardzo wiele zestawów prezentowych marki Semilac zawiera pilniki i specjalny blok polerski. Te proste akcesoria kosmetyczne są niesłychanie przydatne przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Ciekawym dodatkiem może okazać się także praktyczny striper, dzięki któremu bez problemu można zdjąć lakier po namoczeniu w acetonie.