Szybka metamorfoza dzięki hennie

Oprawa oczu ma duży wpływ na ogólny wygląd twarzy. Piękne rzęsy to jedno, ale nie bez znaczenia jest także to, jak prezentują się brwi. Niestety wiele kobiet, szczególnie tych z jasnymi włosami, boryka się z problemem niemalże niewidocznych brwi, co zaburza proporcje. Dobre wyregulowanie włosków w połączeniu z henną jest sposobem na uzyskanie pożądanego efektu. Ładne brwi podkreślają rysy twarzy i nadają jej charakteru.

Henna Refectocil sposobem na piękne brwi 

Jeśli ktoś chce szybko zmienić wygląd swoich brwi i to bez wychodzenia z domu, warto zainwestować w hennę. Jest to bardzo popularny i skuteczny sposób a przyciemnienie włosów i to w naturalny sposób. Wcale nie trzeba sięgać po żadne kredki za każdym razem ani też wydawać sporych pieniędzy na makijaż permanentny. Taka henna jest ogólnodostępna i to w przystępnej cenie. Uzyskane efekty utrzymują się na brwiach do około dwóch tygodni. Takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę dla osób stawiając na naturalny wygląd, niemalujących się i chcących nadać oprawie oczom bardziej wyrazistego wyglądu. 

Jaki rodzaj henny wybrać?

Do wyboru jest wiele rodzajów henny. Różnią się one kolorem i składem. W sprzedaży dostępne są zarówno produkty z chemicznym, jak i bardziej naturalnym składem. Zamówiona Henna Refectocil może mieć postać żelową lub sproszkowaną. Na początek zaleca się jednak wybierać tą pierwszą, gdy jest łatwiejsza w użyciu. Podstawowymi kolorami henny są czerń i brąz, chociaż to nie jedyne możliwości. Zasada przy hennie jest taka, że im dłużej jest trzymana na skórze, tym staje się ciemniejsza.