The Ordinary – baza pod makijaż, z którą ukryjesz wszystkie niedoskonałości skóry!

Głównym zadaniem bazy pod makijaż jest odpowiednie przygotowanie skóry do wykonania make-upu oraz przedłużenie jego trwałości. Dodatkowo, może pomóc w zamaskowaniu wszelkich niedoskonałości, które chcemy ukryć. Taki efekt daje baza pod makijaz The Ordinary High-Adherence Silicone Primer.

Baza The Ordinary High-Adherence Silicone Primer – zmniejsza widoczność porów i zmarszczek

Baza pod makijaż High-Adherence Silicone Primer to specjalny kosmetyk bazujący na silikonach, który powoduje, że skóra twarzy staje się idealnie gładka i nabiera lekkiego bluru, aby gotowy makijaż prezentował się spektakularnie.

ultralekka-nawilzajaca-baza-pod-makijaz

Ten silikonowa baza świetnie maskuje różnego rodzaju niedoskonałości, w tym między innymi:

  • drobne zmarszczki
  • rozszerzone pory
  • blizny potrądzikowe
  • blizny innego pochodzenia
  • nierówności skóry

Dzięki niej makijaż jest także znacznie prostszy w wykonaniu – podkład świetnie przylega do skóry i jest znacznie trwalszy. Dodatkowo, oferowana przez The Ordinary baza pod makijaz zabezpiecza cerę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Baza High-Adherence Silicone Primer od The Ordinary – na co dzień i na ważne okazje

Dostępna w ofercie The Ordinary baza High-Adherence Silicone Primer to kosmetyk, który sprawdzi się zarówno do stosowania na co dzień, jak również na te okazje, gdy nieskazitelny wygląd jest szczególnie ważny.

Baza jest bogata w składniki nawilżające skórę, dzięki czemu dba o nią każdego dnia. Posiada witaminę E, która ma działanie antyoksydacyjne. Nie zawiera alkoholu, olejów, a także orzechów, które mogą wywoływać uczulenia.

Silikonowa baza pod makijaż The Ordinary jest bardzo prosta w stosowaniu. Najlepiej nakładać ją na cienką warstwę kremu nawilżającego i rozetrzeć po całej twarzy. Następnie należy zaczekać, aż się wchłonie, a potem od razu można przystąpić do wykonania makijażu.