Wałki do twarzy – hit wśród influencerów

Piękna, młoda i zdrowa skóra twarzy – chyba każdy marzy o tym, by właśnie taką cerę mieć. Jest wiele sposobów, by nieco dopomóc swojej skórze i ją odmłodzić. Oczywiście istnieje wiele zabiegów inwazyjnych, które mają na celu poprawienie wyglądu skóry, ale są również sposoby łatwiejsze, przyjemniejsze, prostsze i przede wszystkim tańsze.

Wszechobecny wałek do twarzy

Nie tak dawno wałki jadeitowe przeżyły swój złoty wiek. Influencerzy oszaleli na ich punkcie. Czy rzeczywiście daje on aż tak wspaniałe efekty? Od wieków wiadomo, że masaż ujędrnia skórę, a co za tym idzie, odmładza ją i nadaje zdrowego blasku. Stosowanie wałka do twarzy to właśnie pewien rodzaj masażu. Jego używanie jest proste i przyjemne. Efektów można się spodziewać tylko pod warunkiem wykonywania zabiegu regularnie: 1-2 razy w tygodniu. Efekty są większe, jeśli przed masażem na skórę nałożony zostanie krem lub olejek do twarzy. W ten sposób połączone zostaje nawilżenie skóry oraz ujędrnienie. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Jadeitowy-Zielony-Walek-Do-Masazu-Twarzy/1130

Prawdziwy wałek jadeitowy

Chcąc kupić wałek do twarzy istotne jest by zwrócić uwagę z czego został on wykonany. Wałki są wykonane z różnych minerałów, najczęściej spotykane rollery są stworzone z jadeitu lub kwarcu. Na rynku znajdzie się tez sporo podróbek, które nie mają z minerałami nic wspólnego. Wałki mineralne mają różne dodatkowe właściwości, które mogą pozytywnie zaskoczyć użytkownika. Roller jadeitowy przede wszystkim poprzez masaż pobudza układ limfatyczny, ale wpływa też na niedoskonałości skóry i ma właściwości oczyszczające.