revitalift laser x3

Wyjątkowy krem na dzień Loreal Revitalift Laser x3

Promieniowanie UV jest dla skóry bardzo niekorzystne. Te partie ciała, które były narażone na najczęstszą ekspozycję na słońce, najszybciej wykazują oznaki starzenia się. Promienie te powodują szybsze zniekształcenie kolagenu, przez co na skórze pojawiają się widoczne zmarszczki. To jednak nie koniec, ponieważ szkodliwe promieniowanie UV odpowiada również za stany zapalne i starzenie całego organizmu.

Jakie typy skóry starzeją się najszybciej?

Choć każda skóra, starzeje się w swoim tempie, są jej typy szczególnie narażone na przyspieszenie tego procesu. Należą do nich:

– Skóra sucha, która ma słabszą barierę lipidową, przez co słabiej chroni się przed czynnikami zewnętrznymi.

– Skóra wrażliwa, ponieważ jej struktura jest słabsza od skóry normalnej.

– Skóra alergiczna, ponieważ ma skłonności do przesuszania się oraz występowania zmian chorobowych.

Jakie czynniki przyspieszają starzenie się skóry?

Skóra nie starzeje się z dnia na dzień, jest to długi i złożony proces. Znaczny wpływ na starzenie się skóry mają czynniki zewnętrzne, wiek, ale również genetyka danej osoby.

Wraz z wiekiem zmniejsza się aktywność genów, które są odpowiedzialne za odnowę komórek skóry, skóra staje się znacznie cieńsza oraz gorzej ukrwiona. Warto dlatego wspomagać się odpowiednią pielęgnacją, którą może zapewnić krem na dzień Loreal Revitalift Laser x3 oraz wszystkie produkty z serii Revitalift Laser x3.

Ten produkt jest to potężna broń do walki z procesami starzenia. Stosując odpowiednią pielęgnację, można zapewnić skórze to, czego najbardziej potrzebuje, a to, co niestety ubywa z wiekiem. Poprzez regularną pielęgnację można spłycić zmarszczki i zapobiegać powstawaniu nowych.

Dodatkowe czynniki przyspieszające starzenie się skóry to:

revitalift laser x3

– Brak nawilżenia,

– Złe oczyszczanie skóry,

– Zła pielęgnacja skóry,

– Uboga dieta,

– Częsta ekspozycja na promieniowanie UV,

– Stres,

– Palenie papierosów,

– Picie alkoholu.

Jak widać, ich lista jest dość długa, ale dzięki odpowiedniej, regularnej pielęgnacji można zmniejszyć powstawanie zmarszczek.