Czym należy się sugerować przy wyborze produktów do paznokci?

Warto mieć świadomość, że mocne oraz zadbane paznokcie praktycznie same proszą się o nałożenie na nie efektownego koloru przykuwającego uwagę. W celu uwydatnienia ich uroku rekomendowane jest wybranie właściwego lakieru do paznokci. Świetnym rozwiązaniem mogą być produkty ibd.

Na jaki kolor paznokci warto się zdecydować?

Kolor paznokci może być oczywiście uwarunkowany kilkoma czynnikami. Ponadto panie muszą wiedzieć, że dany lakier może doskonale zdać egzamin w przypadku jednej okazji, a na innej będzie już złym wyborem. Znacznie bardziej istotna od koloru jest jakość produktu. Rekomendowane jest stawianie na produkty najwyższej możliwej jakości. Doskonałym przykładem może być firma ibd cosmetics.

Stawiając na ibd sklep kobieta może mieć pewność, że jej paznokcie w praktycznie każdym kolorze będą prezentowały się świetnie.

Jak dobrać lakier do typu kolorystycznego?

Panie, które dopiero niedawno zainteresowały się malowaniem paznokci mogą być w szoku, jak duża ilość odcieni dostępna jest obecnie na rynku. Przedstawicielki płci pięknej mogą bowiem bez żadnego problemu zaopatrzyć się w lakier w praktycznie w każdym odcieniu tęczy.

Część kobiet wybiera intuicyjnie kolorystykę, z kolei inne panie nie wiedzą czym dokładnie się sugerować przy wyborze właściwej barwy. istnieje oczywiście mnóstwo sposobów na zdecydowane uproszczenie wspomnianego problemu. Można zdecydować się na określenie swojego typu kolorystycznego.

Skóra przedstawicielek płci pięknej o urodzie jesieni i wiosny będzie zawierała bardzo duże ilości ciepłych oraz żółtych pigmentów. Z kolei lato i zima zaliczane są do chłodnych typów kolorystycznych. Blada skóra nie będzie dobrze prezentowała się w towarzystwie koloru żółtego czy pomarańczowego. Świetnie będą natomiast wyglądały kolory szare, czarne czy beżowe.

W przypadku skóry z dominacją ciepłych pigmentów rekomendowane jest unikanie czerni, fioletu oraz zieleni. Warto wybrać wtedy lakier łososiowy, brązowy czy brzoskwiniowy.