Golden Rose

Golden Rose to marka kosmetyków, które cieszą się ogromną popularnością a ponadto wyróżniają się niską ceną. W ofercie dostępne są produkty zarówno do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci jak i kosmetyki do robienia makijażu. Ten szeroki asortyment sprawia, ze wiele pań jest wiernych tylko i wyłącznie tej właśnie marce kosmetyków.

Dlaczego dobre?

Kosmetyki Golden Rose pochodzą bezpośrednio z ameryki, są to kosmetyki bardzo dobre i trwałe a ch opakowana są ekologiczne. Obok podkładów do twarzy, kremów BB, tuszy do rzęs czy odzywek do włosów lub szamponów na szczególną uwagę zasługują lakiery golden rose.

Przeróżne kolory lakierów oraz ich różne faktury pozwalają na tworzenie na płytkach paznokci prawdziwych dzieł sztuki. Tak samo jest i z innymi kosmetykami tej amerykańskiej marki. Wszystkie one są kolorowe, trwałe i doskonale rozprowadzają się po skórze.

Jakie są lakiery golden rose?

Paznokcie wielu kobiet to prawdziwe i artystyczne obrazy, namalowane małym  pędzelkiem. Wiele możliwości stworzenia takich dzieł sztuki dają lakiery marki golden rose. Wśród nich znajdziemy lakiery matowe, metaliczne, z połyskiem, z efektem ptasich piór lub cukrowej waty zatopionej w lakierze. Dzięki temu, że są one tak różnorodne i trwale, można nimi stworzyć ciekawe i oryginalne wzory na paznokciach. Wiele lakierów posiada w sobie różne substancje, które pozwalają na to by manicure był jak najdłużej trwały. Ponadto w ofercie lakierów golden rose jest ogromna gama przeróżnych kolorów i ich odcieni.

Kup lakiery Golden Rose online.