VICHY DERCOS

Kto może używać Vichy Dercos Aminexilu? Jak to zrobić?

Vichy Dercos Aminexil jest jednym z popularniejszych leków aptecznych na nadmiernie wypadające włosy. Zawarte w nim składniki aktywne nie tylko zapobiegają tej przypadłości, ale również wzmacniają włosy i cebulki włosowe, co przekłada się na poprawę stanu i wyglądu włosów. Na dodatek specjalny aplikator zapewnia użytkownikom lepsze mikrokrążenie skóry głowy, dzięki czemu regularna kuracja z użyciem Vichy Dercos Aminexilu jest bardzo przyjemna. Jednak kto dokładnie może sobie pozwolić na skorzystanie z tego serum? Jak właściwie używać zawartego w opakowaniu aplikatora?

Vichy Dercos Aminexil – dla kogo?

VICHY DERCOSNa użycie omawianego leku może sobie pozwolić praktycznie każdy. Nie ma on żadnych przeciwwskazań odnośnie wieku użytkowników, stanu ich włosów oraz skóry, czy też stopnia w jakim wypadają ich włosy. Jedynym przeciwwskazaniem wydaje się być uczulenie na którąś z zawartych w nim substancji, co jednak zdarza się bardzo rzadko. Warto wspomnieć, że serum może być stosowane nawet przez osoby, które już wyleczyły problem nadmiernego wypadania włosów (w celu podtrzymania efektów kuracji).

Jak nakładać serum z użyciem aplikatora Vichy?

Specyfiku powinno używać się raz dziennie przez sześć tygodni lub, w przypadku kuracji podtrzymującej, trzy razy tygodniowo. Można go używać zarówno na suche, jak i mokre włosy. Aby to zrobić trzeba umieścić aplikator pionowo na ampułce z lekiem i dokładnie go dokręcić, następnie delikatnie naciskać i nakładać na każde pasmo włosów ruchem zygzakowatym. Jeżeli lek nie chce wylatywać z ampułki, to należy nią wstrząsnąć. Po nałożeniu serum na włosy trzeba zwilżyć delikatnie skórę głowy i ją uciskać – podobnie jak przy użyciu szamponu. Jednak w przeciwieństwie do tego typu produktów leku Vichy Dercos Aminexil nie powinno się spłukiwać.

Sam środek zamówić można w aptece internetowej https://www.aptekagalen.pl/vichy-dercos-aminexil-clinical-5-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-o-kompleksowym-dzialaniu-dla-kobiet-21amp bezpiecznie i bez recepty.