SugarBearHair

SugarBearHair – jagodowe żelki na piękne włosy

SugarBearHair jest uznanym na świecie producentem witaminowych suplementów na włosy.  Nie są to jednak tabletki czy kapsułki, a słodkie żelki w kształcie misiów – dokładnie tak, jak w nazwie firmy. Jakie efekty zapewnia ich regularne przyjmowanie? Co jeszcze znajduje się w ofercie firmy?

Jagodowe żelki na piękne włosy

Flagowym produktem firmy SugarBearHair są niebieskie żelki w kształcie misiów, o przyjemnym jagodowym smaku (w Polsce do kupienia np. na Bellita.pl). Poza fantazyjnym kształtem, suplement charakteryzuje bogaty skład, obejmujący wiele substancji aktywnych, sprzyjających zdrowiu włosów. Potwierdzona skuteczność preparatu to efekt regularnego stosowania i działania takich składników, jak:

  • kwas foliowy i pantotenowy,
  • biotyna, inozytol, cholina,
  • jod i cynk,
  • witaminy A, C, D, E, B6, B12.

Efekty w postaci zdrowszych, mniej łamliwych, błyszczących włosów powinny pojawić się już po miesiącu przyjmowania preparatu. Zaleca się spożywanie do dwóch żelków dziennie.

Multiwitamina dla kobiet

Poza niebieskimi żelkami na piękne włosy, w ofercie firmy dostępne są również misie w kolorze różowym, zawierzające kompleks multiwitaminowy, opracowany z myślą o kobietach. Poza składnikami wspierającymi regenerację skóry i pielęgnację włosów, żelki zawierają także substancje, których deficyty są szczególnie częste w przypadku kobiet (między innymi żelazo i wapń). Wszystkie produkty SugarBearHair są pozbawione składników zwierzęcych, będą więc odpowiednie także dla wegan. Zawarte w  nich roślinne aminokwasy pobudzają produkcję kolagenu, spowalniając widoczne procesy starzenia skóry.

Akcesoria do włosów SugarBearHair

Linię suplementów uzupełniają utrzymane w tej samej kolorystyce i stylu akcesoria do włosów.  Poza pastelowymi gumkami i szczotkami do włosów, firma oferuje również misiowe kosmetyczki. To świetny sposób na przechowywanie swoich akcesoriów oraz pojemniczka z żelkami.