Cheeks piercing

Cheeks piercing to jedna z popularnych form piercingu. Standardowo kuleczki są umieszczone symetrycznie w obu policzkach. Dzięki takimi zabiegowi, rysy twarze są delikatnie uwydatnione, a podczas uśmiechania się powstaje efekt ,,dołeczków”.

Jak dbać o kolczyki w policzkach?


Zasady pielęgnacji są tak naprawdę zbliżone do innych przekłuć. Przede wszystkim, przez cały okres gojenia należy przemywać ranę dwa razy dziennie. W tym celu zazwyczaj stosuje się wodę z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Istotną kwestią jest również pozycja przyjmowana podczas snu. By nie zahaczać kolczykiem o poduszkę, najlepiej jest spać na plecach. Niewskazane jest także zażywanie długich kąpieli, spędzanie czasu w saunach, czy na solarium. Powinno się również zrezygnować przez conajmniej 8 tygodni z ćwiczeń na siłowni. Pamiętaj, że czas gojenia to kwestia indywidualna. Stan pożądany to taki, gdy dotyk piercingu lub przypadkowe szarpnięcia, nie sprawia bólu. Pod żadnym pozorem nie wolno zmieniać kolczyków w policzkach, przed ich pełnym zagojeniem.

Czy cheek piercing boli?


Przekłuwanie kolczykami do piercingu cheek, zazwyczaj określane jest jako bezbolesne. Sam zabieg powinien być również stosunkowo szybki. Warto jednak pamiętać, że takie odczucia są subiektywne. Bardziej problematyczny może okazać się okres rekonwalescencji, ponieważ cheeks piercing jest umiejscowiony w dość wrażliwym miejscu. Z tego też względu, rana może być podatna na rozmaite podrażnienia, chociażby w trakcie mówienia, czy jedzenia. Po więcej informacji zapraszam do sklepu: https://crazyneedles.pl/pl/menu/cheeks-263.