Dlaczego mieć kolczyk w wardze?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że dziś piercing wygląda zupełnie inaczej niż przed laty. Moda ulega cały czas przeobrażeniom i nic więc dziwnego, że zarówno nastroje ludzkie ulegają zmianie, jak też same produkty wyglądają inaczej. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu jedyną formą piercingu było przekłuwanie uszu w tradycyjny sposób, natomiast dziś już można dobrać zdecydowanie większą ilość kształtów i wzorów, jak też miejsc nakłucia. Prawdziwą alternatywą jest kolczyk w wardze i postanowiliśmy opisać w paru słowach, dlaczego warto go mieć.

Wyróżnianie się z tłumu

Warto w dzisiejszych czasach pokazywać swoją odrębność. Pomimo tego, że obecnie jest teoretycznie tak wiele sposobów na wyrażenie własnej osoby, to jednak wiele osób jest po prostu do siebie podobnych. Ten sam strój, ten sam image – nie można na to patrzeć. Nie chcemy oczywiście mówić, żeby się odróżniać od innych na siłę, ale jednak lip piercing jest pierwszym krokiem do tego, by pokazać społeczeństwu, że można się różnić w innych sposób. Kolczyki do piercingu wargi mogą na pierwszy rzut oka wydawać się zbyt ekstrawaganckie, jednak robią wrażenie.

Kolczyk w wardze jest w pełni bezpieczny

Często pojawiają się wątpliwości dotyczące tego, czy taki piercing jest bezpieczny. Kolczyki na wardze są zakładane w salonach zajmujących się tym profesjonalnie. Kolczyk w wardze jest w pełni bezpieczny, ale nie zmienia to jednak faktu, że trzeba umieć o niego dbać. Warto go zdjąć przy uprawianiu sportów, szczególnie takich, gdzie możemy dostać przedmiotem (piłka, krążek itd.), by mieć pewność, że nic nam się nie stanie.