Długie rzęsy bez przedłużania

Jeśli od zawsze marzyłaś o długich, zdrowo wyglądających rzęsach, ale koleżanki straszyły Cię, że po doczepieniu sztucznych rzęs osłabisz swoje naturalne, zabieg laminowania rzęs jest właśnie dla Ciebie!

Na czym to polega?

Zabieg wykonywany jest przy użyciu keratyny. Jest to ten sam składnik, który umożliwia długotrwałe wyprostowanie włosów i utrzymanie ich w ryzach w salonie fryzjerskim. Tu keratyna sprawia, że rzęsy na długo utrzymują się w ułożonym wcześniej kształcie. Na początku nawijane zostają na wałeczek, najczęściej silikonowy, dzięki czemu uzyskują kształt wachlarza, kolejnym krokiem jest nałożenie przyciemniającej farby, a na samym końcu zabieg utrwalany jest keratyną.

Gdzie udać się na zabieg?

Najczęstszym problemem jest dylemat podczas wybierania salonu kosmetycznego. Warto dobrze rozeznać się w salonach, które oferują laminowanie rzęs Warszawa będzie idealnym wyborem jeśli zastanawiasz się, do którego miasta udać się na zabieg. Najważniejsze, aby zabieg laminowania rzęs odbywał się w sterylnych warunkach, klientka czuła się bezpieczna i zrelaksowana, a efekt końcowy był zadowalający. Warto przed wybraniem salonu kosmetycznego przeczytać o nim opinie oraz wyszukać, czy kosmetyczka posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu zabiegu. Dodatkowym atutem będą wymienione certyfikaty kosmetyczki, które potwierdzą jej kompetencje.

Ciesz się pięknymi rzęsami!

Pozostaje udać się na zabieg, zrelaksować i wyjść z niego z uwodzicielskim spojrzeniem, dzięki odżywionym i podkręconym rzęsom.