Fake kolczyk do nosa- alternatywa dla prawdziwego przekłucia

Coraz więcej osób decyduje się na to, by ozdobić swoje ciało biżuterią. Nie chodzi tu jednak o zwykłe bransoletki czy wisiorki, ale o wykonanie przekłucia w specyficznym miejscu. Coraz popularniejszy staję się piercing nosa, a dokładniej spetum. Ten rodzaj przekłucia, choć prezentuje się fenomenalnie, to jednak jest także niezwykle bolesne. Wobec tego świetna alternatywą może okazać się fake percing do nosa. Dla kogo jest przeznaczone to rozwiązanie i co warto o nim wiedzieć?

Fake kolczyk do nosa- dla kogo jest on przeznaczony?


Przekłucie w formie septum bez wątpienia jest niezwykle kuszące. Niemniej jednak kolczyk ten dość trudno się goi, a także może sprawiać wiele problemów. Właśnie dlatego alternatywą stało się fake septum. Dla kogo jest to rozwiązanie? Otóż fake kolczyk do nosa to przede wszystkim alternatywa dla osób, które boją się wykonać tradycyjnego percingu. Niemniej jednak z fake kolczyk do nosa mogą także skorzystać osoby, które chcą sprawdzić jakby wyglądały z septum, zanim zdecydują się na jego wykonanie w salonie. Kolczyk do nosa fake może być również rozwiązaniem dla tych, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą pozwolić sobie na percing bądź wiedzą, że miałyby ogromne problemy podczas samego procesu gojenia się rany.

Jak zakładać fake septum do nosa?


Kolczyk do nosa fake jest tak naprawdę bardzo prosty w obsłudze. Septum fake, zakłada się dosłownie tak samo, jak tradycyjne septum, z tą różnicą, że nie trzeba już poszukiwać dziurki, ani także zapinać kolczyka. Fake kolczyki do nosa słyną również z tego, że nie wymagają one tak wielkiej troski. Wystarczy je bowiem przemyć, by znów były gotowe do użycia. Z racji tego, że rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne, na rynku możemy korzystać z ogromnego wyboru fake kolczyków do nosa. Ich założenie nie wymaga wykonania przekucia i nie wymaga także specjalnej dezynfekcji. Takie kolczyki stają się więc dość wygodnym rozwiązaniem, które nie pozostanie z nami na całe życie- można je zdjąć w dowolnym momencie i nie będzie po nich żadnego śladu.