Zaklikaj się w kolczykach clicker!

Crickery to minimalistyczne kolczyki, które przypadną do gustu prawie każdemu. Ich uniwersalny kształt sprawia że nadadzą się zarówno do zdobienia ucha, w każdym jego miejscu, jak i do nosa itd. Zaletą kolczyków typu clicker jest ich subtelność i prostota.

Zakładanie clicker’a

Clicker piercing jest atrakcyjną i prostą formą piercing’u. Wymaga ona bowiem przekłucia standardowej dziurki w upatrzonym miejscu i cieszenia się z posiadania kolczyka. Łatwość jego zapięcia, staje się jego głównym atutem. Nie wymagający dodatkowych części system zapinania, sprawdzi się w przypadku częstej ich wymiany. Clickery posiadają jedynie zawias, dzięki któremu wystarczy tylko przełożyć część kolczyka przez kanał przekłucia i domknąć go. 

Gdzie można założyć kolczyk clicker?

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i minimalistycznym kształtom, kolczyki clicker będą prezentowały się świetnie w niemalże każdym miejscu. Dodatkowo, posiadające różną szerokość gwintu, clickery gwarantują komfort ich noszenia. Dobrze nadają się przez to do przekłuć typu helix, tragus, conch, rook, nostril, smiley czy septum, czy jako klasyczny kolczyk na rozciągniętym płatku ucha. Zachęcam do nabycia na Crazyneedles.pl.

Rodzaje clicker’ów

Standardowym kształtem kolczyków tego typu są kółeczka. Jest to uniwersalny, choć oczywiście niejedyny kształt i wariant kolczyków clicker. Występują również clickery w kształcie łezek, kropel, a nawet motywu głowy kosmity, czy kwiatowych. Ozdobne clickery ponadto, posiadają różne kombinacje zdobień, cyrkonie, kryształki itp. Dostępne najczęściej w dwóch wariantach: złoty lub srebrny.